Vrak karavanu LMC Dominant 530


Karavan LMC Dominant 530 (pokud to byl model 530, nikde jsem nenašel žádné označení) v naprosto šíleném stavu, dokonce překonal i tenhle vrak https://www.strechuvzhuru.cz/zateceny-shnily-a-plesnivy-karavan-hobby-elegance-550/ →.

Celý karavan byl absolutně shnilý, nešlo najít jediné suché místo. Podlaha byla vyhnilá, stoupnout si do rohu podlahy „statný chlap“, tak ji prošlápne skrz. Stěny byly natolik shnilé, že se při máčknutí (nikterak velkou silou) prohýbaly. Za jízdy bych se docela bál, že z toho odlétne okno. Celý karavan byl zevnitř zapatlán bílou latexovou barvou a oblepen silikonem. Tam, kde nebyla latexová barva, lezla ven plíseň. Na původní podlaze, z pod které vylézala plíseň, bylo položeno nové lino .

Karavan byl dovezený a Nizozemska, bazarista jej prodával s nizozemskými doklady na nizozemské převozní značce, kupující si měl zařídit přihlášení sám. Bazarista vůbec neřešil, že platnost převozní značky vypršela a kupec by odjel s neplatnou registrační značkou.

A co mi přijde nejšílenější je, že karavan po čase z inzerce opravdu zmizel. Kdo si mohl koupit takový vrak naprosto nechápu.

 
<< Na co si dát pozor při koupi karavanu – zatečené karavany <<