Karavan Trigano Silver 380 TDU


Karavan Trigano Silver 380 v poměrně vzácném provedení TDU. Pro dvě osoby nabízí velmi pohodlné podélné spaní na velmi malém půdorysu.

Z mého pohledu skvělé řešení pro dva „starší“ karavanysty. Podélné spaní umožní nevstávat přes sebe, složení je velice jednoduché. Při horším počasí je spaní velmi rychle složitelné na velké pohodlné sezení s velkým stolem, který je velmi snadno polohovatelný. Pod sezením je velký, na tři části rozdělený úložný prostor, který je dobře využitelný pro ložní prádlo v jedné části a předstan či další „špinavé“ doplňky v zadní části. S velmi kompaktními rozměry tak karavan nabízí podélné spaní, šatní skříň, úložný prostor i koupelnu s toaletou a kuchyňku.

V pravé přední části jsou servisní dvířka pod pravé sezení, je tam tedy možné uložit skládací venkovní sezení, venkovní stůl pro ukládání asi bude muset mít rolovací desku, aby se vešel. Ale to je asi jediný kompromis s velikostí u takového prcka.

Karavan měl skvělou doplňkovou výbavu, velmi kvalitní stabilizátor jízdy Winterhoff WS 3000 , autorádio Pioneer (reproduktory teda umístěné docela hloupě, žádné stereo tam nebude), kvalitní markýzu Fiamma F35 Pro, venkovní vývod elektrické energie a plynu pro vaření pod markýzou, uvnitř ledkové stmívatelné osvětlení (které tedy osobně nesnáším →), úžasný systém elektrických sušáků prádla v koupelně a přidané USB nabíječky v nábytku.

Stav karavanu byl dokonalý, naprosto čistá chladnička, kuchyň, která nenesla známky vaření a dokonale čistá koupelna.

<< Historie jednotlivých značek karavanů <<